Taxi Bagażowe

Taxi bagażowe Warszawa

Nasza firma przeprowadzkowa zajmuje się nie tylko kompleksowym transportem mebli domowych czy biurowych, ale prowadzimy również taxi bagażowe. Usługa skierowana jest do osób, które chcą przewieźć różnego rodzaju przedmioty z punktu A do punktu B. Naszą działalność prowadzimy wyłącznie na obszarze Warszawy. Jeśli szukasz doświadczonej firmy, która w szybki i bezpieczny sposób przewiezie Twój dobytek, skontaktuj się z nami!

Bagażówka Warszawa – co warto wiedzieć przed zleceniem usługi?

Dbamy o jakość naszych usług, dlatego do każdego zlecenia przygotowujemy się kompleksowo. Co to dla Ciebie oznacza? Podczas pierwszej rozmowy staramy się uzyskać szereg informacji na temat przedmiotów, które będą przewożone oraz miejsca ich odbioru i dostarczenia. Warto więc przed kontaktem z naszą firmą przygotować sobie odpowiedzi na następujące pytania:

  • Którego dnia będzie organizowany transport?
  • Jaki towar będzie przewożony?
  • Z którego piętra meble/towar będą odbierane i na które piętro budynku muszą być dostarczone?
  • Czy w budynku znajduje się winda? Jeśli tak to czy jest to model windy towarowej?
  • Czy przy budynkach znajduje się podjazd?

Transport i przewóz mebli a bezpieczeństwo

Dbamy o to, by przewożony towar był dostarczany do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie, dlatego szczególną uwagę zwracamy na odpowiednie zabezpieczenie towaru. W codziennej pracy zawsze dostosowujemy rodzaj zabezpieczenia do transportowanego przedmiotu. W swojej codziennej pracy stosujemy wytrzymałe kartony, ale też folię stretch, która:

  • zabezpiecza meble przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi
  • zabezpiecza przed wysuwaniem się poszczególnych elementów w meblach, np. szuflad
  • chroni przed otwieraniem się drzwi w meblach
  • usztywnia konstrukcję przewożonego towaru

Oferujemy nie tylko transport mebli

Taxi bagażowe to nie tylko transport mebli, możesz nam zlecić usługę przewozu rozmaitych przedmiotów, od sprzętu RTV/AGD, po dywany, instrumenty muzyczne o większych gabarytach, kwiaty w dużych donicach, a nawet ogrodzenia czy narzędzia ogrodowe. Skontaktuj się z nami zawsze wtedy, gdy masz problem ze znalezieniem transportu dla przedmiotów o większych rozmiarach.

Taxi bagażowe w Warszawie – szybko i tanio

W swojej codziennej pracy zawsze stawiamy na wysoką jakość realizowanych usług. Zależy nam na pełnym zadowoleniu klienta, dlatego każde zlecenie realizujemy rzetelnie i kompleksowo. Dokładamy wszelkich starań, by usługa była realizowana w terminie dogodnym dla klienta i by transport odbył się w jak najkrótszym czasie. Co więcej, naszym klientom oferujemy atrakcyjną cenę przewozu mebli i innych przedmiotów, co zachęciło do skorzystania z naszej oferty mnóstwo osób mieszkających nie tylko w Warszawie, ale też w innych polskich miastach.

Skontaktuj się i umów się na termin!

Bogata flota samochodów oraz odpowiednia liczba pracowników pozwala nam na bieżąco realizować zlecenia, dzięki czemu nie musisz czekać z terminem przeprowadzki czy transportu mebli. Skontaktuj się z nami i ustal dogodny dla Ciebie dzień przewozu towaru!

Zadzwoń teraz!